Opis obrazka rodziny po angielsku

Pobierz

Sprawdź jak poprawnie opisać obrazek po angielsku!Opis obrazka po angielsku.. na stole znajduja sie rózne potrawy a na środku stołu stoja kwiaty oraz dwie palace sie swieczki.. Inny jest też sposób konstruowania słów nazywających dziadka i pradziadka (oraz prapradziadka itd.. Umiejętność opisania obrazka po angielsku bardzo przyda ci się na maturze ustnej.. Mama ma na imie Edyta mam 36 lat.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Zakładamy że jest to mój ojciec i matka, ja siedzę u mamy na kolanach a mój braciszek jest podrzucany.Posts Tagged: opis członka rodziny angielski Describe a member of your family - Opisz członka swojej rodziny - angielski Dominika Grabowska 6 sierpnia, 2013 język angielski No CommentsPrzykładowy opis obrazka po angielsku: In this picture I can see a young woman, who is sitting on the sofa, next to her boyfriend.. co się dzieje?Odp: Opis obrazka po angielsku « Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2020, 12:09:19 pm » Ja uwielbiam takie praktyczne ćwiczenia, one rozgrzewają mnie do rozmowy w języku angielskim.Opis mojej rodziny Podobne tematy.. The woman is wearing a gray hat, a gray coat, jeans, and a red shirt.Ktoś napisze angielski opis zdjęcia rodzinnego?. Pamiętaj, żeby zawsze podać trzy informacje: kto/co jest na zdjęciu?. Adam Mickiewicz analiza Cyprian Kamil Norwid Czesław Miłosz Czesław Miłosz W mojej ojczyźnie emigracja Interpretacja Moja utopia romantyzm W mojej ojczyźnie..

Ciasta i desery po angielsku.

poleca82% Język polski .. Jednym z najpopularniejszych jest rozpoczęcie od ogólnego opisu tego, co widzimy na zdjęciu, a potem przejście do opisywania szczegółów i dzielenia się własnymi przypuszczeniami.Rodzina po angielsku z wymową.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Moja rodzina składa się z 4 osób .. Bardzo dobrze gotuje.. Potrzebuję opisu poniższego zdjęcia jako zdjęcia rodzinnego.. Mam na inie Łukasz .Mam 13 lat mieszkam w Grabowie, w domku jedorodzinnym.. Mam na imię Kasia, mieszkam w Tarnobrzegu, mam 19 lat i interesuje sie fotografią.. Mama - Monika ma 35 lat , jest fryzjerką .. Sprawdź jak opisywać obrazki w naszym artykule opis obrazka po angielsku.. In the foreground there is a pond.Opis obrazka jest jednym z zadań maturalnych.Jest kilka sposobów rozwiązywania tego zadania.. Mama ma na imię Jolanta a tata Andziej.. Gdzie się znajduje.Opis obrazka po niemiecku - przydatne zwroty i przykład użycia.. -uwazam, że to jest rodzina.. Lubi pracować i sprzątać.. źródło:Odp: Opis obrazka po angielsku « Odpowiedź #10 dnia: Listopad 13, 2017, 09:20:37 pm » Najlepiej zadawaj sobie podobne pytania do każdego obrazka, np. co jest na pierwszym planie, co na drugim, ilu jest ludzi, jak wyglądają, w co są ubrani.. Ten rodzaj ćwiczenia językowego na mówienie często pojawia się w życiu codziennym, jak również stanowi jedno z najbardziej typowych ćwiczeń .Opisz swoją rodzinę po angielsku ..

Rodzina po angielsku.

Porady językowe, wskazówki jak pisać pisma użytkowe oraz ich wzory, grupy słówek oraz zwrotów po angielsku i po niemiecku.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Przykładowe opisy obrazka wraz z tłumaczeniem Opis obrazka po angielsku - wzór nr 1.. Każdy z członków rodziny jest odswietnie ubrany.. (opis osób i emocji) gdzie jest?. (opis miejsca) co robi?. Jest świetną gospodynią domową.. Przy stole panuje miła atmosfera gdyz na twarzach osob siedzacych przy stole widc usmiech.. Damian ma 23 lata i pracuje w biurze.Opis obrazka po angielsku.. 9,689 wizyt.. Gdy opisujemy ilustrację na egzaminie maturalnym, musimy podać trzy informacje: 1.. Przede wszystkim należy pamiętać o zasadach opisanych powyżej oraz skupiać się głównie na tym, o czym jesteśmy w stanie powiedzieć najwięcej, stosując możliwie jak najbardziej wyszukane słownictwo.Home » Egzaminy z języka angielskiego » Matura » Matura ustna » Opis obrazka » Opis obrazka - przykład 15.. Popularnym zadaniem podczas nauki języka jest opis obrazka.. Średnio zaawansowany (B1) | .. mówienie o sobie i rodzinie; .. Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Opis obrazka po angielsku jest naprawdę prosty, o ile dobrze go rozplanujemy..

Opis obrazka - przykład 15.

Mama pracuje jako kucharka, a tata jest ochroniarzem.. Życzenia po angielsku;Opis rodziny po angielsku +5 głosów.. Moja rodzina sklada sie z czterech osób: ja, mama ,tata i siostra.. She is tall and slim.Opis obrazka po angielsku: obrazek 5.. Słownictwo.Członków rodziny po angielsku wymawia i zapisuje się inaczej niż w języku polskim, istnieją jednak pewne podobieństwa (co będzie widać w przypadku słowa "mama", "brat" i "siostra").. Język angielski i niemiecki wytłumaczone w prosty i przystępny sposób.. Na obrazku znajduje sie siedmio osobowa rodzina która siedzi przy stole i spożywa kolacje.. Mam również dwóch braci.. Mam na imię Paulina .. Opisz poczególne części obrazka.. Ale jest to też świetne ćwiczenie na utrwalenie słownictwa i czasów gramatycznych!. Pracuje jako kierownik w sklepie.Zajmuje sie domem i moja mlodszą siostra.Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. tak samo mozesz to powiedzieć używając "dass" tylko należy pamiętać, że ten spojnik wprowadza szyk końcowy.znaczy zupełnie to samo :) możesz też użyć "Ich finde .Prosze o opisanie obrazka po angielsku.. Moja rodzina.Proszę obejrzeć filmiki na YouTube: Opis obrazka po angielsku Opis obrazka - matura ustna z angielskiego Opis obrazka na maturze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt