Jakie pytania i odpowiedzi do familiady

Pobierz

Z czym się kojarzy dom?. Dostępne są następujące główne kategorie pytań: Ciekawostki.. To właśnie koncentracja pozwala rozpocząć rozwiązywanie problemu i zakończyć go poprawną odpowiedzią.. Wskaż najpopularniejszą odpowiedź na pytanie: Przykład komiksowego superbohatera?Zagadki logiczne zawsze wymagają analitycznego myślenia i dlatego wymagają dużej uwagi i cierpliwości, aby dojść do zamierzonych wniosków.. Kiedy został wydany tryb "Battle Royale"?. To zaczynamy!. Jaka jest jego / jej sztuczka imprezowa?. i żeby byłly śmieszne!. Pytania .. Gdybyś był dżdżownicą, to jaką miałaby długość?. Jaki kolor kojarzy wam się ze świętami ?. Jak zabijamy czas podczas jazdy pociągiem?. Gdzie ludzie chodzą, żeby się wykrzyczeć?. 2009-12-28 17:34:14; Dajcie jakies sensowne pytania do familiady i 3 trzy odpoiedzi ok ?. Która z sióstr ma brata?Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Ułożycie mi pytania do Familiady?. pokój Podziel się wynikiem w komentarzu i spróbuj odpowiedzieć na te pytania!. Opis psa definiuje twoja osobowość Opis kota charakteryzuje twój związek z kimś Opis szczura opisuje twojego wroga Opis kawy interpretuje seks Opis morza jest opisem twojego życia 3.jakie pytania i odpowiedzi do familiady?. Czym jest Boże Narodzenie?. Jaka jest jego / jej gwiazda sławna?. Facebook; Twitter; Link ‹ embed › squez3r 2 lata 3 mies.. Czym można zamknąć butelkę?.

2010-03-09 21:43:08jakie pytania i odpowiedzi do familiady?

Jakie jest jego / jej idealne uzupełnienie pizzy?. 2010-12-29 17:17:34; Dajcie jakies sensowne pytania do familiady i 3 trzy odpoiedzi ok ?. #senior #pytanie #pytaniedoeksperta #familiada +: everydayim.. udostępnij .. 2009-12-28 17:34:14; Lubicie żarty z familiady?. Święto z okazji przybycia Świętego Mikołaja.Jaki koń widzi równie dobrze z .jakie pytania i odpowiedzi do familiady.. Co ludzie często gubią?. 2011-03-26 15:59:27; czy znacie lub pamiętacie pytania z Familiady?. Na Pupie 50!, Na Krzesle 15.. A oto priorytety twojego życia: Krowa: oznacza karierę Tygrys: oznacza dumę Owca: oznacza miłość Koń: oznacza rodzinę Świnia: oznacza pieniądze 2. z mieszkaniem 4..

Poproszę o jakieś pytania do familiady.

Tak było.Halo, potrzebuje pytań do takiej Familiady dla seniorów.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. 25 września 2017.Zestaw pytań numer 4 Oto Twój zestaw pytań: 1.. Święto upamiętniające narodzenie Jezusa.. 5. Podaj znaną markę butów sportowych., 6.. Możesz tworzyć własne quizy, własne pokoje, zaprasać znajomych i grać multiplater z rodziną lub znajomymi.. 8. Podaj .Ułóżcie mi dziesięć pytań i odpowiedzi do Familiady.. Święto z okazji narodzenia Boga.. Czego ludzie używają do kąpieli?. Jaki jest jego najbardziej dumny moment?Pytania do Familiady.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Ludzie uwielbiają się śmiać, a poniższe pytania jak i odpowiedzi na nie sprawią, że nie będziecie mogli powstrzymać łez ze śmiechu.. Muzyka.Jakie jest jego ulubione hobby?. 2010-06-18 22:28:32; czy znacie lub pamiętacie pytania z Familiady?. Pierwsze dziewięć pytań musi mieć pięć odpowiedzi.. Czekam najpóźniej do jutrzejszego rana.Najpopularniejsze odpowiedzi: pastę do zębów 33, krem do rąk 19, klej 14, farbę 12, mleko 8.. Jaki jest najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymała?. 2010-12-29 17:17:34; Pytanie do gry familiady muszę zapytac ankietowanych proszę o szybkie 5 odpowiedzi pózniej zrobie ankiete 2015-08-19 18:16:28Odpowiecie na pytania do Familiady?.

Jakie pytania warto zawrzeć w takiej grze?

Coś zajętego?. Co może poprawić nasz nastrój?. Jaki jest jego najgorszy nawyk?. Gotowy?. Wymień najcieplejsze państwo w Europie.. akcji or 5.. Podchwytliwe zagadki logiczne i odpowiedzi: 1.. Proszę o sensowne i nie za trudne pytania.. muzyka 30 , zakupy 20, kąpiel 10, spacer 5.Jak dobrze znasz kultowe pytania i odpowiedzi z "Familiady"?. 2011-03-26 15:59:27; Odpowiedzie na pytania do "Familiady "?. 2015-11-17 20:30:22; Pytania do Familiady?. Jakie imie damskie ma końcówke - na?. Szkoła - zapytaj eksperta (1184) Szkoła - zapytaj eksperta (1184) Wszystkie (1184) Język angielski (743) Język polski (210) Matematyka (231) Biznes i .prosze o przykłady jakis fajnych pytań do familiady no i moga być odpowiedzi ale nie musza tylko nie bieżcie z internetuRozpocznij test.. Coś plastikowego do noszenia?. Kto występuje?. Pytania w stylu: -coś śmierdzącego.. czytamy 30 , śpimy 20 , rozmawiamy 10 , wyglądamy przez okno 5.. Jaka jest jego ulubiona drużyna sportowa?. Bez odpowiedzi ;)Odpowiecie na moje pytania do Familiady?. Motoryzacja.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Zwierzę kopiące doły?. Jako ciekawostkę edukacyjną możemy w czasie teleturnieju powiedzieć naszym uczestnikom, że sposób opracowywania pytań i odpowiedzi do Familiady pokazuje coś, co w psychologii poznawczej nazywa się podejściem prototypowym do definiowania pojęć lub kategorii.33 śmieszne pytania, które możesz zadać wszystkim: znajomym, rodzinie, dziewczynie, chłopakowi..

Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .

Jaki kolor kojarzy wam się ze świętami ?. Co najczęściej jemy w poście?. 0 @itec z tych latwych poczatkowych pytan najlepiej temat kuchnia, postacie, zwierzeta .Rozpocznij test.. Dokąd nocą tupta jeż?Najśmieszniejsze odpowiedzi z FamiliadyPrzygotuj się do quizu aby uzyskać jak najlepszy wynik :) Quiz jest ciągle rozwijany, możesz dodawać własne pytania.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jakie imie damskie ma końcówke - na 2. Podaj najczęściej oglądany gatunek filmów.. Co musisz zabrać ze sobą w góry?. Teoretycznie te pytania nie należą do trudnych, jednak w "Familiadzie" nigdy nie ma pewności, czy wstrzelimy się w najwyżej punktowane odpowiedzi ankietowanych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt