Pue zus bon turystyczny złóż wniosek

Pobierz

Można to zrobić w dowolnym momencie, np. na kilka dni przed planowanymi wakacjami.. Bon jest dostępny na profilu PUE ZUS osoby uprawnionej.W przypadku bonu turystycznego nie ma potrzebny wysyłania żadnych wniosków.. Rodzice dzieci do 18. roku życia będą mogli rejestrować się w systemie PUE ZUS i składać wnioski o przyznanie bonu turystycznego dopiero od 31 lipca br.. Bon będzie można też otrzymać na nowo narodzone dziecko (już w trakcie programu).przejdź do zakładki [Ogólny] z bocznego menu wybierz [Polski Bon Turystyczny] > [Mój bon] aby złożyć oświadczenie DBT musisz aktywować bon na PUE (patrz instrukcja: jak aktywować bon) jeśli masz kilkoro dzieci wybierz z listy dziecko, które jest niepełnosprawne.. Zaloguj przez profil zaufany/login.gov.pl.. Osoby, które mają dziecko niepełnosprawne i chcą uzyskać dodatkowy bon - 500 zł, muszą na PUE ZUS złożyć w tym celu oświadczenie.. Do aktywacji bonu turystycznego w PUE ZUS potrzebny jest Profil Zaufany, który można bezpłatnie aktywować za pomocą usługi mojeID.. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.. Nie musisz składać wniosku o świadczenie w formie bonu.. Nie masz konta w PUE?. Wybierz sposób rejestracji - masz do wyboru: [Dla Ciebie], [Dla przedsiębiorców] oraz [Dla firm].Nie musisz składać wniosku o przyznanie bonu..

kliknij [Złóż wniosek o dodatkowe świadczenie]Infolinia do obsługi wniosków złożonych do Polskiej Organizacji Turystycznej.

Działa także dedykowany e-mail: , za pośrednictwem którego możesz zadać pytania.Złóż wniosek o ustalenie prawa do Polskiego Bonu Turystycznego przez plalormę ePUAP Złóż wniosek o ustalenie prawa do Polskiego Bonu Turystycznego drogą pocztową Odbierz komunikat potwierdzający aktywowanie bonu wraz z kodem obsługi płatnościJeśli chcesz założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS musisz mieć ukończone 13 lat.. Następnie klikamy w zakładkę "Ogólny".. Uzyskasz informacje o Twoich ubezpieczeniach, świadczeniach i płatnościach w ZUS.. Bon, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej.. Wejdź na i w nagłówku strony kliknij "Zarejestruj w PUE".. Na początku należy zalogować się na swój profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.. Pamiętaj, że bon to specjalny 16-cyfrowy kod (zwany Kodem obsługi płatności).. Możesz to zrobić w kilku prostych krokach.. Zaloguj się na swój profil na PUE ZUS.. Musisz go jedynie aktywować.. Mapa serwisu.. Regulamin.. Bon można aktywować w kilku prostych krokach.. W menu bocznym wybieramy opcję "Polski Bon Turystyczny" a następnie "Mój Bon".Trzeba będzie podać lub uaktualnić dane kontaktowe, czyli adres e-mail i numer telefonu komórkowego..

Wnioski papierowe kierować należy na adres: Polska Organizacja Turystyczna,Jak złożyć wniosek o bon turystyczny za pośrednictwem Banku Spółdzielczego w Limanowej?

Umożliwia ona zdalne potwierdzanie tożsamości za pomocą danych z bankowości internetowej.. Zaloguj przez kwalifikowany podpis elektroniczny.. Otrzymasz go po jego aktywowaniu.Aby skorzystać ze świadczenia w formie bonu, wystarczy mieć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS (instrukcja: jak założyć profil na PUE ZUS).. Aby skorzystać z dodatkowego świadczenia w formie bonu (które przysługuje na dziecko niepełnosprawne): musisz na PUE ZUS złożyć "Oświadczenie osoby uprawnionej w celu ustalenia prawa do dodatkowego świadczenia w formie Polskiego Bonu Turystycznego" (DBT).Logowanie.. Wybierz z górnego menu zakładkę [Ogólny] i przejdź do zakładki [Polski Bon Turystyczny], a następnie [Mój bon].Wniosek o ustalenie prawa do bonu turystycznego można składać zarówno w formie elektronicznej przez ePUAP, jak i w formie papierowej.. Infolinia ZUS.. Wniosek o bon 500 zł składasz w formie oświadczenia, które zostanie przygotowane przez specjalny kreator na stronie ZUS PUE.. Jeśli nie widzisz bonu na swoim profilu, to sprawę należy wyjaśniać z ZUS.Wystarczy tylko bon aktywować.. Bon jest widoczny w PUE ZUS na koncie tego rodzica, który wnioskował o świadczenie 500+ i trzeba go jedynie aktywować.. Krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces złożenia wniosku.. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu.Aby złożyć oświadczenie osoby uprawnionej w celu ustalenia prawa do dodatkowego świadczenia w formie Polskiego Bonu Turystycznego dla dziecka z niepełnosprawnością należy w oknie "Mój bon" zaznaczyć odpowiednie dziecko oraz wybrać przycisk "Złóż wniosek o dodatkowe świadczenie".Wniosek o bon turystyczny..

Zaloguj przez bankowość elektroniczną.Zgodnie z informacją zawartą na stronie ZUS bon turystyczny jest udostępniany na PUE ZUS na podstawie danych, które pochodzą z jednostek wypłacających świadczenie Rodzina 500+.

Zamówienia publiczne.Tym razem nie jest konieczne składanie żadnego wniosku ani dokumentów.. Zarejestruj się..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt