W pustyni i w puszczy testy z odpowiedziami

Pobierz

a) dla okupu b) na wymianę za jeńcówRozpoznasz cytaty z książek?. była Angielką 5.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury W pustyni i w puszczy, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Szkoły językowe i uczelnie .Test ze znajomości treści lektury: W pustyni i w puszczy.. Ten Quiz ma za zadanie sprawdzić twoje podstawowe informacje dotyczące lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Test z lektur ze szkół podstawowych i ponadpods.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Kogo aresztowali Brytyjczycy by odzyskać jeńców pojmanych przez powstańców?Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Ilość pytań: 16 Rozwiązywany: 12332 razy Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 1.Dlaczego Gebrh ginie z ręki Stasia?. W jakim wieku był Staś?. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. 45minut.pl; Publikacje; Język polski; Autor Wiesława Wojterek Data publikacji .. a) Medinet b) Faszodę c) Omdurman d) Chartum Rozwiązanie Co podczas wigilii Bożego Narodzenia otrzymał Staś?. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?. Jakiej narodowości była Nel?. nie chciał zabić lwa.. Dostajesz od nas wskazówki.. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie..

W pustynii i w puszczy.

1.Kto ratuje dzieci przed śmiercią z głodu i pragnienia na pustyni?. Na jakim kontynencie rozgrywa si e akcja powie sci?. w Port Saidzie 4.. Niska cena, ładne wydanie z odpowiedziami na pytania z podręcznika.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach jakoW Pustyni i w Puszczy - krotki test, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtorzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyswietl pytania.. Spróbuj zdobyć więcej niż 8/12; Gwiazdy jednego przeboju minionych dekad.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOczekiwane odpowiedzi: 1.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Rozwiąż test Powiązane z testem z W pustyni i w puszczy W pustyni i w puszczy - test znajomości lekturyTest znajomości lektury W pustyni i w puszczy.. znęcał się nad Kalim i był okrutny dla porwanych dzieci.. Sprawdzimy, czy pamiętasz jeszcze zabawy z dzieciństwaTest z lektury: "W pustyni i w puszczy" sz.p.michal.g 6 lat temu 1796 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 202 Skomentuj 601 Super!. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią..

6.W pustyni i w puszczy.

Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 614399 razy.. Odpowiedz ,,tak .Saba i Mea.. okleina GREG na Allegro.pl - Dębica - Stan: używany - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!. Wszystko OK. zgłoś .Ten Quiz ma za zadanie sprawdzić twoje podstawowe informacje dotyczące lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Bolesław Prus Adam Mickiewicz Henryk Sienkiewicz Stefan Żeromski Gdzie i kiedy rozgrywa się akcja powieści?. Średnia ocena 4,00 Pobrań 655.. W Pustyni i w Puszczy - krótki test.. Część 2.. Sprawdzian przygotowany dla .Plik test z lektury w pustyni i w puszczy z odpowiedziami do wydruku.pdf na koncie użytkownika emoizlovebaby • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Kup teraz na Allegro.pl za 3,26 zł W pustyni i w puszczy z oprac.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8274 razy ..

... Ile wiesz o lekturze W pustyni i w puszczy"?

• azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Odgadniesz, o które miasto pytamy?. w XVIII wieku w Europie1) king to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) głównym z porywaczy dzieci był a) kali b) linde c) fumba d) idrys 3) staś tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) nel rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) kali pochodzi z ludu a) wa-hima b) m`rua c) faru d) fumba 6) nel jest z pochodzenia a) polką b) hiszpanką c) angielką d) …W pustyni i w puszczy W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test Test: Jakie miasto zdobył i zniszczył Mahdi?. Ten quiz was trochę przerasta, na 5. pytaniu 80 proc. się wykłada; Grałeś w kapsle?. Pamiętasz je?. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. W jakim wieku była Nel?. Część 1. był okrutny dla Idrysa.. Czy jesteś mądrzejszy od przeciętnego ósmoklasi.. Sprawdz, czy wciaz pamietasz losy Stasia i Nel!. Życzę miłego rozwiązywania.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Sprawdz, ile pamietasz!. a) strój myśliwego b) oficerki c) sztucer d) kompas RozwiązanieDajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy..

Kto jest autorem powieści "W pustyni i w puszczy"?

remington"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imie i nazwisko I. Stas wybral sie do Lindego dopiero nastepnego dnia w poludnie, musial bowiem odespac noc poprzednia.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.. Staś i Ala Staś i Nel Jaś i Nel Jaś i Ala W Europie W Azji W Australii W Ameryce Południowej W Ameryce Północnej W Afryce XIX w. XX w. XXI w. XVIII w.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Rex Saba Azor Kali Pluto Zjawa Reklama TarkowskiTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. pan Rawlison i inżynier Tarkowski.Test ze znajomości lektury kl IV Lew, czarownica, stara szafa - z odpowiedziami.doc (39 KB) Test z lektury Marcin Kozera kl.doc (25 KB) Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc (42 KB) Inne foldery tego chomika: Materiały na gazetkę szkolną Adibu ALFABET,NAUKA LITER Architektoniczne.Kolosy.Pack.Lek-PL.HDTV-PLRiP.ER"W pustyni i w puszczy" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -w-pustyni-i-w-puszczy-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test znajomo ści lektury "W pustyni i w puszczy" 1. a) matka - Francuzką, a ojciec Polakiem b) matka - Polką, a ojciec Rosjaninem c) oboje byli Polakami 3) Kto zaplanował porwanie dzieci?Test wiedzy na temat powieści "W pustyni i w puszczy".. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. Kontakt Polityka prywatności Regulamin .. Zawiera wszystkie powyższe pytania.Test z języka polskiego.. Dependienta #13 .. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Staś zabił lwa, później porywaczy.. Test:W Pustyni i w Puszczy - krótki testMar 24, 2021W pustyni i w puszczy - 65 pytań jednokrotnego wyboru - Test 1) W zarządzie jakiego kanału pracowali panowie Rawlison i Tarkowski?. zgłoś naruszenie.. Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. a) Sueskiego b) Panamsiego c) Alberta 2) Jakiej narodowości byli rodzice Stasia?. Zaznacz wszystkie Odznacz .Poziom: trudny Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Część 3.. Gdzie urodził się Staś Tarkowski?. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt