Sprawozdanie z ferii zimowych

Pobierz

W dniach od 03 do 14 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Samborcu odbywały się zajęcia dla dzieci i młodzieży pod hasłem,,Ferie gdzie?. Codziennie zajęcia trwały po kilka godzin.Ferie zimowe w Bibliotece Miejskiej - sprawozdanie.. W pierwszym tygodniu ferii zorganizowano ogrom atrakcji dla dzieci i młodzieży z Gminy Liniewo.. w szczególności poprzez umożliwienie im wypożyczania książek również na okres ferii zimowych i letnich.Sprawozdanie z działań podjętych w ramach NPRCZ: Zaplanowano i zrealizowano następujące działania: I. Zasięgnięcie opinii rodziców i samorządu uczniowskiego przy zakupie książek Zakupy książek były konsultowane z uczniami, nauczycielami i rodzicami.. Na tegoroczne ferie planów nie miałam,ale zawsze było jakieś ciekawe zajęcie.. (to znaczy żeby były je zaznaczone) Proszę pomóżcie mi Błagam Was.Na feriach chodziłam z koleżanką do sklepu,kina.Wychodziłyśmy przed dom żeby się pobawić na śnieżki.Ogólnie całe ferie spędziłam w domu;( A miałam jechać do Zakopanego.Sprawozdanie z ferii zimowych.. Zorganizowane zostało wyjście na lodowisko, a na zakończenie .Mam napisać sprawozdanie z ferii.. :/:/:/:/ To sprawozdanie ma mieć 3 akapity i one muszą być widoczne.. Zimny, szary, onury, jeden z tych, ktore najchętnij przespałoby się cały.. Chociaż zimowa aura za oknem dawała się we znaki, chętnych dzieci do udziału w warsztatach nie brakowało..

Sprawozdanie z ferii zimowych sciaga.

Uczestniczyły w nich dzieci, młodzież i dorośli.W tym roku szkolnym ferie zimowe dla uczniów z całego kraju odbędą się w jednym terminie i potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r. Dziś, 27 listopada br. Minister Edukacji i Nauki podpisał stosowne rozporządzenie w tej sprawie.to moje sprawozdanie z całych ferii : Dwutygodniowe ferie zimowe Ferie zimowe w województwie zachodniopomorskim rozpoczęły się 14.02.2011r.. Ferie Zimowe z Kultur .. Tegoroczne ferie zimowe w Bibliotece Miejskiej w Orzyszu upłynęły nam w ścisłym kontakcie z książkami, czyli tym co w Bibliotece najważniejsze.. Chętne .. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się 3 lutego.. Szczegóły Opublikowano: poniedziałek, 22, luty 2016 10:40 Jolanta Gołębska Odsłony: 3241 W dniach od 01.02.-12.02. w świetlicy wiejskiej w Zielonce odbywały się zajęcia przeznaczone dla dzieci z naszej miejscowości.Sprawozdanie z ferii zimowych 2014 .. Obudziłem się o 11, jak zwykle niewyspany.. Uczniowie spotykali się w sali gimnastycznej biorąc udział w grach i zabawach ruchowych..

Chętne ..Sprawozdanie z ferii zimowych w roku 2015.

Był to bardzo miły czas, spędzony w aktywny sposób.Sprawozdanie z ferii zimowych świetlicy wiejskiej w Zielonce.. Pierwszego dnia odbyło się spotkanie z panem Jerzym Kępczyńskim emerytowanym górnikiem,który pracował w śląskiej kopalni Wujek.. W pierwszy dzień ferii razem z rodziną wybraliśmy się do kina na film pt.,,Przygody Gulivera".. .sprawozdanie z ferii zimowych w Świetlicy Łasko Ferie zimowe odbywały się od 19.01.2015r.. i trwały do 28.02.2011r.. w tym 12 000,00 to środki pochodzące z dotacji oraz 3 000,00 zł to wkład organu prowadzącego, czyli Starostwa Powiatowego w Wyszkowie.. Dobiegły już końca ferie zimowe, które trwały od 19.01.2015 r. do 30.01.2015r., organizowane w Świetlicy Środowiskowej Rozgłośnia w Rosnowie.Dzieci miały zagospodarowany czas od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.00.zimowe pojedynki z nudĄ - czyli ferie zimowe w filiach mbp Wysłane przez MBP1 w wt., 27/02/2018 - 11:00 Luty dobiega końca, a wraz z nim zakończyły się zajęcia z okazji ferii zimowych w Filiach Bibliotecznych MBP.. W maju 2018 roku wśród uczniów i rodziców przeprowadzono ankietę dotyczącą tytułów książek, które chcieliby znaleźć w .19-23.01.2015r.. Film był ciekawy i zabawny .Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się wątpliwościami interpretacyjnymi dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych w 2021 r., Kuratorium Oświaty w Łodzi przedstawia stanowisko Ministerstwa Edukacji Narodowej i dodatkowe informacje w powyższym temacie.Dlatego z pomocą przychodzą im instytucje, które nie tylko posiadają wieloletnie doświadczenie w organizowaniu zimowego wypoczynku, ale wiedzą również, jak organizować zajęcia stacjonarne dla najmłodszych w warunkach pandemii z zachowaniem reżimu sanitarnego - mówi Anna Domańska, p.o..

Był to kolejny dzień tegorocznych ferii zimowych.

Utworzono dnia 15.02.2019 Drukuj.. Dyrektora Wydziału Edukacji.Sprawozdanie z akcji Ferie w Bibliotece 2012 Drukuj Szczegóły Opublikowano: 09 marzec 2012 .. 2 Ferie zimowe to wymarzony czas dla dzieci.. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zaj ęć, które rozpocz ęły si ę ju ż 14 lutego w sobot ę. Ch ętne dzieci spotykały si ę przez jedena ście dni codziennie.. Bardziej szczegółowoSPRAWOZDANIE Z FERII ZIMOWYCH.. Chętne dzieci spotykały się przez dziesięć dni codziennie.. Podczas tegorocznych ferii zimowych staraliśmy się zainteresować dzieci ciekawą i bogatą ofertą.. Zgodnie z harmonogramem pracy zajçcia mialy charakter bardzo róŽnorodny, dostosowany dla dzieci w kaŽdym wieku.. 24 listopada 2020 20:10 Ubiegłoroczne.. 10 lutego 2019.. Poza prowadzeniem zajęć rozrywkowych dla dzieci, postawiłyśmy sobie za cel obudzenie w nich miłości do lektury.. Zajęcia odbywały się od godziny 10.00 do godziny 14.00 dla maluchów, a od godziny 14 .Sprawozdanie z Ferii zimowych w miešcie — 20181', Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Krapkowicach zorganizowala w czasie ferii zimowych zajçcia dla dzieci.. Uczniowie spotykali się w sali gimnastycznej biorąc udział w grach i zabawach ruchowych.. Odbywaly siç w godzinach od 10.00 do 13.00.w związku z pojawiającymi się wątpliwościami interpretacyjnymi dotyczącymi wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych w 2021 r. uprzejmie informuję, że ze względu na określenie przez rząd jednego terminu ferii zimowych, tj. 4 - 17 stycznia 2021 r. oraz zezwolenie na organizowanie wyłącznie półkolonii (szczegóły w .Sprawozdanie z zajęć podczas ferii zimowych 2015. w Świetlicy "Rozgłośnia" w Rosnowie..

I chyba nam się udało.Sprawozdanie z ferii zimowych w roku 2014 .

Codziennie dla przyby ych uczestnik przygotowane by y r orodne gry i zabawy zar no integracyjne jak i edukacyjne.. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Grzmiącej, a także w filiach bibliotecznych (Czechy, Krosino, Nosibądy, Wielawino) spotkania z dziećmi i młodzieżą odbywały się od poniedziałku do soboty, w godzinach otwarcia poszczególnych .Sprawozdanie z organizacji zaj ęć w czasie ferii zimowych w Krapkowickim Domu Kultury w dniach 14 lutego do 25 lutego 2011 r. od godz. 10.00 do 13.00 W ramach ferii zimowych Krapkowicki Dom Kultury wraz ze szkołą j ęzyków obcych ESB Columbus zorganizował dla wszystkich dzieci cykl imprez,Sprawozdanie z ferii zimowych w roku 2015 .. Podczas ferii zimowych w naszej szkole odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne.. W pierwszym dniu ferii na dzieci czeka y przygotowane zaj ia sportowo rekreacyjne, podczas kt ych przeprowadzono konkursy sprawno ciowe oraz turniejeSprawozdanie z zorganizowanych zajęć zimowych.. Podczas tegorocznych ferii zimowych staraliśmy się zainteresować dzieci ciekawą i bogatą ofertą.. środy i piątki uczestnicy "Ferii w Bibliotece" mogli pograć w gry planszowe i poukładać puzzle.Sprawozdanie z realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.. zosta y zorganizowane ?. Opowiedział o ciężkiej i .sprawozdanie z ferii zimowych w Świetlicy breŃ Ferie zimowe w świetlicy w Breniu rozpoczęliśmy od zajęć plastyczno - technicznych, wykonując kartki okolicznościowe z okazji Święta Babci i Dziadka.W czasie ferii dzieci brały udział w zajęciach decoupage, wykonywały maski karnawałowe, malowały plakat o tematyce zdrowotnej.Sprawozdanie z zajęć prowadzonych w czasie ferii zimowych (od 2 do 7 lutego) data publikacji: 09.Lut.2015.. Opiek ę nad nimi sprawowa ł psycholog , pedagog i logopeda .Jeden dzień z ferii zimowych - opowiadanie.. do 30.01.2015r.,w godz.: 15:00-19:00 według wcześniej przygotowanego planu zajęć .. Jak co roku nasza placówka zorganizowała wiele ciekawych zajęć, które rozpoczęły się już 14 lutego w sobotę.. w świetlicy - Wyszewo 2014 rok W okresie od 17 lutego do 28 lutego 2014 roku, na świetlicy wiejskiej w Wyszewie, w czasie trwania ferii zimowych, zostało zorganizowane zimowisko dla dzieci i młodzieży..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt