Który chłopak z bts do ciebie pasuje

Pobierz

Ulubiony Kolor ?. losowo, preferencjee.Szczerość.. 128 Obserwuj autora.. Harry.taaaaaki śliczny i wysportowany, do tego jest kapitanem domowej drużyny Quidditcha.. Jin dba o każdego.. Co lubisz najbardziej robić ?. Zamiłowanie do hobby.. Na jakim instrumencie grasz lub chciałbyś grać ?. Poza tym uwielbia gry komputerowe, słuchanie muzyki i przytulanie.. Niebieski.. szczera.. Której z tych rzeczy nie mogłabyś robić?. uchodzi za jednego z najprzystojniejszych chłopaków w szkole, jest uprzejmy, szczery i uczciwy.Jaki chłopak z ,,Harry'ego Pottera" do Ciebie pasuje?. Niebieski kot.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Który chłopak z Naruto do Ciebie pasuje?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Czytać.. Jaki jesteś ?. Lubi kupować drogie prezenty i zabierać ukochaną na wszystkie trasy koncertowe.. Dzisiaj.. Czarny.. Kogo z 1D lubisz najbardziej?. Pomimo, że jest bardzo młody to wie, jak właściwie kochać.. trochę przygłupi, ale za to taki silny, że żaden Gryfon mu nie podskoczy.. Masz eliksiry.. Troskliwość.. Ta zasada jednak działa również w drugą stronę.Read #55 Który chłopak z Kuroshitsuji do Ciebie pasuje?. Poczucie humoru.. utalentowana.. Różowy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Sep 1, 2015 - Który członek południowokoreańskiego zespołu pasuje do Ciebie najbardziej?Read Który chłopak z BTS ciebie stalkuje?.

[QUIZ] Który chłopak z BTS najbardziej do ciebie pasuje?

Czarny kotek.. Jaki sport lubisz ?. Dodaj do ulubionych.Test miłosny.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Który członek południowokoreańskiego zespołu pasuje do Ciebie najbardziej?. Odpowiedz na osiem pytań, a my powiemy Ci, który chłopak z BTS najbardziej do ciebie pasuje!. Właściciele tych imion powinni być razem.. Co robisz podczas tej lekcji?Przekonaj się, który chłopak Jessici Davis bardziej do Ciebie pasuje!Read Kiedy wyjedziesz do Polski na tydzień.. zazdrość, dlanastolatkow, śmierć.. Nie zabraknie również tych, które zupełnie do siebie nie pasują… Zobacz również: Najpopularniejsze imiona w Polsce (jedno z nich nosi ponad milion kobiet!. Martwi się o to czy koledzy z zespołu są głodni czy dobrze się czują lub czy jest im ciepło.. Wrażliwość.. Oceń siebie jednym słowem!. wesoła.. Często jest tak, że bliscy - szczególnie rodzice - mają wyidealizowane wyobrażenie o twoim partnerze i mogą nie docenić chłopaka, który pasuje do ciebie jak ulał.. No chyba, że to są komiksy!. Byk-Jun.Zgadzamy się co do tego, że to twoje zdanie jest najważniejsze, gdy w grę wchodzi związek.. Powyższy test miłosny oparty jest na starej metodzie wróżenia, za pomocą której można sprawdzić, czy dwa imiona do siebie pasują..

)Który bohater Harry'ego Pottera do Ciebie pasuje?

Uwielbia wszystko co różowe i księżniczki.Najbardziej pasuje do Ciebie Jeon Jungkook!. 1 tydzień temu.. Który z tych profesorów jest Twoim ulubionym?. By test miłosny dał wynik należy jedynie wpisać własne imię oraz imię partnera.. Test miłosny musi dać te same wyniki, by szansa na wielką miłość z Twoim partnerem stała się rzeczywistością.Read Kto napisze do ciebie że wyglądasz jak chłopak?. Jest to główny wokalista i tancerz.. leiftan, eldaryapreferencje.Read #21 Który chłopak ze słodkiego flirtu pasuje do ciebie?. Którą piosenkę BTS lubisz najbardziej ?. Nowe Popularne Kategorie Quizy Najnowsze Popularne / #sztuka #zwierzaki #SWIAT #jedzenie #diy #emocje QuizyKtóry z chłopaków z BTS najbardziej do Ciebie pasuje?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt