Sportowe sprawozdanie krzyżówka

Pobierz

d o n i e s i e n i e; k o m e n t a r z; o p i n i a; p r o t o k ó ł; r e f e r a t; r e l a c j a; z e s t a w i e n i e; Podobne określenia.. Twoja praca powinna zająć co najmniej połowę wyznaczonego miejsca.. podsumowanie, wyszczególnienie, zestawienie.. dramat Wyspiańskiego; np. prysznicowa; żeglarz wśród ryb; pada z .sprawozdanie, np. z przesłuchania: autoreferat: sprawozdanie z własnej działalności: protokół: pisemne sprawozdanie z przebiegu obrad: meldunek: sprawozdanie składane w pozycji zasadniczej: ekspertyza: sprawozdanie o wynikach przeprowadzonego śledztwa: autoreferat: sprawozdanie autora z własnej pracy naukowej lub publicystycznejPoniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę sprawozdanie, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.. Trudność.. Hasło Określenie hasła; dres: ubranie sportowe: kombinezon: ubranie robocze lub sportowe: TROFEUM: sportowe: net: sportowe muśnięcie: rozgrywki: sportowe spotkania: .. Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .sprawozdanie finansowe ★★★ RAPORT: sprawozdanie komisji śledczej ★★★ FAKTOID: relacja, sprawozdanie niegodne zaufania ★★★★★ kangoor: MELDUNEK: relacja, sprawozdanie ★★★ PROTOKÓŁ: pisemne sprawozdanie z obrad ★★★ REPORTAŻ: dziennikarskie sprawozdanie ★★★ REFERENTKA: wygłasza sprawozdanie ★★★ RAPORT: sprawozdanie w wojsku ★★★ REPORTER: sprawozdawca ★★★?.

sprawozdanie.

Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "sportowe wykroczenie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Podsumowanie, sprawozdanie, protokół hasło do krzyżówki, Podsumowanie, sprawozdanie, protokół .Jun 1, 2020 Wiadomości, relacje live, tabele, terminarze, skróty, komentarze, wywiadyjęzyki obce rosyjski słówka slownictwo związane ze sportem po rosyjsku dyscypliny sportowe po rosyjsku.. KOMENTARZ .odpowiedział (a) 26.03.2013 o 21:48: SPRAWOZDANIE.. Zorganizowano je w celu pobicia przez uczniów dotychczasowych rekordów w różnych dziecinach sportu.Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "sportowe wykroczenie" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówek.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "słowne sprawozdanie" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki.. Wyszukiwarka odpowiedzi do krzyżówek, podając hasło lub/i określenie.. OPIS.. Słownictwo rosyjskie Język rosyjski jako język obcy coraz częściej pojawia się w szkołach, zaraz obok języka angielskiego czy niemieckiego.. Tomasz () dziennikarz sportowy, sprawozdawca telewizyjny..

Hasło do krzyżówki "sprawozdanie" w słowniku krzyżówkowym.

Zawody w tej dyscyplinie popularne są także w Ameryce Północnej, m.in. w Kanadzie.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła " sprawozdania " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Określenie.. Impreza rozpoczęła się o godzinie 17.00.. STRESZCZENIE.. typ łamigłówkisprawozdanie komisji śledczej ★★★ FAKTOID: relacja, sprawozdanie niegodne zaufania ★★★★★ kangoor: RELACJA: sprawozdanie ★★ MELDUNEK: relacja, sprawozdanie ★★★ PROTOKÓŁ: pisemne sprawozdanie z obrad ★★★ REPORTAŻ: dziennikarskie sprawozdanie ★★★ POCAŁUNEK: ustne powitanie ★★★★ sylwek: HARMONIJKA .sprawozdanie finansowe ★★★ MAGIEL: pot.. Więcej na stronie pomocy dla krzyżówkowiczaNapisz sprawozdanie z zawodów sportowych, które odbyły się w twojej szkole.. rokietta siewna; 2. scheda po przodkach; 3. zagranie tenisisty; 4. rekin chochlik, rekin Owstona; 5. owczarek staroangielski; 6. pakunek, pocztowa przesyłka; 7. zaliczka; 12. jedna z brytyjskich tanich linii lotniczych; 14. relacja, sprawozdanie; 15. zmywacz do paznokci; 17. zecerska szuflada; 18.Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę sprawozdanie, protokół, rys, jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania..

r a p o r t; Określenie sprawozdanie posiada 7 synonimów.

Dnia 20.02.2013 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Krakowie, odbyły się szkolne zawody sportowe.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "sprawozdanie" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Hasło do krzyżówki "sprawozdania" w leksykonie krzyżówkowym.. bilans, zestawienie, podsumowanie.. Jest 26 linijek to na 13 linijek, ale jeśli chcecie to możecie więcej.Sprawozdanie napisz 2011-06-12 11:05:58; Napisz sprawozdanie z wydarzenia, które cię zainteresowało 2012-01-01 16:40:52; Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29; napisz sprawozdanie z tego szkolenego wydarzenia 2010-04-23 15:59:17; Napisz sprawozdanie na temat zaworów.. -Celnie,szybko,silnie,wysoko,daleko,zgrabnie -Niecelnie,wolno,słabo,nisko,blisko,niezgrabnie.sprawozdanie posiada 1 hasło.. Wyszukaj krzyżówkę .Hasło do krzyżówki "sportowe obuwie" w leksykonie krzyżówkowym..

ewidencja, zestawienie, wyszczególnienie.ubranie sportowe.

abstrakt, zarys, rekapitulacja: Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą .Hasło do krzyżówki "podsumowanie, sprawozdanie" w słowniku szaradzisty W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "podsumowanie, sprawozdanie" znajduje się 1 opis do krzyżówki.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "sprawozdania" znajduje się 11 opisów do krzyżówek.. CISZEWSKI.. Hasło do krzyżówki "Sprawozdanie" Poniedziałek, 8 Kwietnia 2019. zestawienie, wyszczególnienie, tabela.. inne rozwiązania.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "sportowe obuwie" znajdują się 3 definicje do krzyżówki.. sprawozdawca; Ostatnio dodane hasła.. 2018-04-17 20 .Napisz krótkie sprawozdanie z rozgrywek sportowych,które odbyły się w twojej szkole,lub z meczu oglądanego w telewizji.W zależności od umiejentności zawodników zastosuj przysłówki z jednej lub z drugiej grupy.Użyj ich w różnych stopniach: -c biegać*podawać*kopać*rzucać*celować*skakać*główkować*wymijać KTO BĘDZIE PIERWSZY DOSTANIE NAJ.Hasło krzyżówkowe "słowne sprawozdanie" w leksykonie krzyżówkowym.. Określenie zapożyczone z języka norweskiego (ski - narty, kjöre - powozić).. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "sprawozdanie" znajduje się 91 definicji do krzyżówek.. Nie ma w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że Rosja leży tak blisko Polski.1.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła " podsumowanie, sprawozdanie " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce .Napisz krótkie sprawozdanie z rozgrywek sportowych w twojej szkole,W zależności od umiejętności zawodników zastosuj przysłówki z jednej lub z drugiej grupy.Użyj ich w różnych stopniach.. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła "słowne sprawozdanie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Sport w WP SportoweFakty - codziennie najświeższe informacje sportowe z kraju i ze świata..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt