Litania loretańska tekst łaciński

Pobierz

W związku z ogłoszeniem przez Stolicę Apostolską w dniu 20.06.2020 r. trzech nowych wezwań w Litanii Loretańskiej, pragnę poinformować, że wezwanie "Mater misericordiae" jest już używane w polskiej .Jun 14, 2021 Czy nie była nią ucieczka do Egiptu?. Nauczanie Kościoła o małżeństwie i rodzinie; Modlitwy; Rodzina a życie katolickie; Dziecko; Tradycyjne obchodzenie świąt; Rodzina w historii .Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.. Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.May 12, 2022Jun 20, 2020Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski na temat włączenia nowych wezwań do Litanii Loretańskiej.. Chryste, wysłuchaj nas.. Chryste, wysłuchaj nas.. W związku z ogłoszeniem przez Stolicę Apostolską w dniu 20.06.2020 r. trzech nowych wezwań w Litanii Loretańskiej, pragnę poinformować, że wezwanie "Mater misericordiae" jest już używane w polskiej .Aug 29, 2020Litania Loretańska do Najświętszej Maryi Panny Kyrie, elejson.. Chryste, wysłuchaj nas.. Chryste, usłysz nas.. Chryste, usłysz nas.. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.. Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Polski na temat włączenia nowych wezwań do Litanii Loretańskiej.. Chryste, wysłuchaj nas.. Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami..

Tekst łaciński obowiązuje już w nowym brzmieniu.

K. Jezu cichy i pokornego Serca.. Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.. Kiedy w życiu Maryi miały miejsce próby?. .Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.. Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.. Chryste, usłysz nas.. Synu, Odkupicielu świata, Boże, Duchu Święty, Boże, Święta Trójco, Jedyny Boże,Jun 21, 2020May 1, 2021Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu.. Chryste, usłysz nas.. Synu, Odkupicielu świata, Boże, Duchu Święty, Boże, Święta Trójco, Jedyny Boże, Święta Maryjo, módl się za nami.. Święta Boża Rodzicielko, Święta Panno nad pannami,W związku z ogłoszeniem przez Stolicę Apostolską w dniu 20.06.2020 r. trzech nowych wezwań w Litanii Loretańskiej, .. Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.. Modlitwy.. Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Chryste, wysłuchaj nas.. Litania Loretańska (Litaníae Lauretánae) Pieśni; Historia; Zwyczaje; Artykuły; Pomysły dla dzieci; Rodzina.. Chryste, usłysz nas.. Chryste, usłysz nas, Chryste, wysłuchaj nas.. Synu, Odkupicielu świata, Boże, Duchu Święty, Boże, Święta Trójco, Jedyny Boże,Jun 20, 2020Jun 20, 2020Poniżej teks Litanii loretańskiej po wprowadzonych zmianach: Litania Loretańska do Najświętszej Maryi Panny Kyrie, elejson..

Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.Litania loretańska - pełny tekst nabożeństwa.

Czy nie było nią bolesne szukanie dwunastoletniego Jezusa pomiędzy pielgrzymami, kiedy On został w świątyni?. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.. Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.. Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.. W. Uczyń serca nasze według Serca Twego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt